Brodziki

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (30)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. Nowość
  Wersja w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/SPACE S
  Już od 952,02 zł 774,00 zł
  Seria:

  Space Mineral

 2. Nowość
  B-M/STRUCTURE
  Brodziki
  B-M/STRUCTURE
  Już od 1 209,09 zł 983,00 zł
  Seria:

  Structure Mineral

 3. Nowość
  BP-M/STRUCTURE
  Brodziki
  BP-M/STRUCTURE
  Już od 1 253,37 zł 1 019,00 zł
  Seria:

  Structure Mineral

 4. Nowość
  Wersja w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/OPEN STR
  Już od 1 081,17 zł 879,00 zł
  Seria:

  Open Structure Mineral

 5. Nowość
  Wersja w kolorze białym
  Brodziki
  BP-M/OPEN STR
  Już od 1 185,72 zł 964,00 zł
  Seria:

  Open Structure Mineral

 6. Nowość
  Wersja w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/OPEN
  Już od 884,37 zł 719,00 zł
  Seria:

  Open Mineral

 7. Nowość
  Wersja w kolorze białym
  Brodziki
  BP-M/OPEN
  Już od 995,07 zł 809,00 zł
  Seria:

  Open Mineral

 8. BPK/SPACE
  Brodziki
  BPK/SPACE
  Już od 1 060,26 zł 862,00 zł
  Seria:

  Space Line

 9. BP-L(P)/SPACE
  Brodziki
  BP-L(P)/SPACE
  Już od 1 100,85 zł 895,00 zł
  Seria:

  Space Line

 10. B/SPACE
  Brodziki
  B/SPACE
  Już od 924,96 zł 752,00 zł
  Seria:

  Space Line

 11. BP/SPACE
  Brodziki
  BP/SPACE
  Już od 1 019,67 zł 829,00 zł
  Seria:

  Space Line

 12. Bza/PR
  Brodziki
  Bza/PR
  Już od 685,11 zł 557,00 zł
  Seria:

  Prestige

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (30)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Wybór brodzika i kabiny powinien być dobrze przemyślany. Przedstawiamy wybrane brodziki łazienkowe z oferty Sanplast, brodziki prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, brodziki na wymiar i nie tylko. Brodzik prysznicowy jest ważnym uzupełnieniem kabiny i jego wybór ma duży wpływ na wygląd całej strefy prysznicowej oraz na komfort korzystania z niej. Oba elementy - brodzik i kabina, powinny stanowić spójną, dobrze dopasowaną całość. Powinniśmy dobrać je, uwzględniając własne preferencje, design łazienki, a także przestrzeń, jaką mamy do dyspozycji. Jeśli wciąż nie wiesz, jaki brodzik wybrać, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sanplast.

Zwykle najlepszym rozwiązaniem jest wybranie brodzika dedykowanego do konkretnej serii kabin prysznicowych. Można też odwrócić kolejność i wybrać najpierw kształt brodzika, a następnie dopasować do niego kabinę. Z całą pewnością należy zaś wybrać kompatybilne ze sobą produkty, tak by dobrana kabina prysznicowa była odpowiednio szczelna i w pełni funkcjonalna.

Wybierając dostępne brodziki łazienkowe, należy brać pod uwagę przestrzeń w łazience, jaką mamy do wykorzystania. W niektórych przypadkach dobrym rozwiązaniem może okazać się wybór brodzika półokrągłego, który zamontowany w narożniku, bardzo dobrze sprawdzi się w małej łazience. Do wyboru mamy również brodziki łazienkowe prostokątne, kwadratowe, pięciokątne oraz modele nietypowe.

Brodzik głęboki – kiedy się na niego zdecydować?

Osobnym typem brodzików kwadratowych i półokrągłych jest brodzik głęboki. Prezentujemy brodziki głębokie z serii Classic i Eko Plus, których głębokość wynosi 25 lub 28 cm. Brodzik głęboki nie sprawdzi się w domu osób starszych lub mających problem z poruszaniem się, ponieważ wejście pod prysznic wymaga odrobiny wysiłku. Jest to natomiast bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które ze względu na niewielki metraż łazienki, nie mogą sobie pozwolić na wannę. Brodzik głęboki bardzo dobrze zastąpi wanienkę dla kilkumiesięcznych dzieci, ale jest to także miejsce, w którym nieco starsze maluchy z chęcią wezmą kąpiel. Każdy brodzik głęboki wyposażony jest w wygodne siedzisko, które może także służyć jako miejsce na kosmetyki oraz akcesoria kąpielowe.

Brodziki kwadratowe – klasyczne brodziki w najlepszym wydaniu

Brodziki kwadratowe dostępne w ofercie Sanplast współgrają z każdą aranżacją łazienkową. Są nie tylko obowiązkowym elementem wyposażenia salonu kąpielowego, ale też tym fragmentem wnętrza, który będzie przyciągał uwagę. Prezentujemy brodziki kwadratowe z serii Space Mineral, Structure Mineral, Open Mineral, Open Structure Mineral, Space Line, Free Line, Classic oraz Prestige. Brodziki dostępne w naszej ofercie różnią się między sobą głębokością, kolorystyką, a także wzornictwem. Tak duża mnogość produktów pozwala idealnie dopasować brodzik do stylu łazienki, więc na pewno znajdziesz tutaj model do łazienki klasycznej, ale też urządzonej w sposób nowoczesny. Brodziki kwadratowe dostępne w tej kategorii mogą być montowane na posadzce lub wpuszczone w posadzkę. Wykonane są z akrylu sanitarnego lub odlewu mineralnego, dzięki czemu powierzchnia brodzika jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Brodziki kwadratowe mogą być uzupełnione powierzchnią antypoślizgową. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą brodzików.

 W oddzielnej kategorii dostępne są również akcesoria do brodzików i części zamienne. W naszej ofercie znajdują się także systemy mocowania brodzików. Więcej można o nich przeczytaj tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!